Get Adobe Flash player

Menu

PIELGRZYMKI

 

MEDUGORJE – CHORWACKIE SANKTUARIA
21-28.06.2018

Medugorje – oferta 

Dzień 1 21.06.2018 (czwartek)
18:00 – Msza Św. w Parafii, 18:45 – wyjazd, nocna podróż.

Dzień 2 22.06.2018 (piątek)
W godzinach wieczornych, przyjazd do MEDUGORJE, zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, Msza Św., nocleg. Dla chętnych udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

Dzień 3 23.06.2018 (sobota)
Po bardzo wczesnym śniadaniu wyjazd i udział w Marszu Pokoju – piesze wyjście z Klasztoru Franciszkanów w Humcu do parafii św. Jakuba w Medugorje (trasa ok. 11 km), Msza Św., zapoznanie z Sanktuarium – kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela, czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 24.06.2018 (niedziela)
Po śniadaniu przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę, spotkanie z osobami ze Wspólnoty Cenacolo, które poprzez wiarę i pracę uwolnili się z różnego typu uzależnień i nałogów. W miarę możliwości spotkanie z osobami widzącymi, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 25.06.2018 (poniedziałek)
Po śniadaniu Msza Święta, udział w Drodze Krzyżowej na GÓRZE KRIŽEVAC, wyjazd do MOSTARU, Msza Święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk – ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy, powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 26.06.2018 (wtorek)
Po śniadaniu Msza Św., przejazd nad morze, czas na odpoczynek na plaży, wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7 27.06.2018 (środa)
Po śniadaniu wykwaterowanie z pensjonatu, przejazd i krótkie zwiedzanie średniowiecznego TROGIRU, spacer uliczkami, rynek z ratuszem i katedra św. Wawrzyńca, przejazd do LUDBREGU – miejsca Cudu Eucharystycznego, Msza Św. w Sanktuarium Najświętszej Krwi Chrystusa, gdzie przechowywane są Relikwie Krwi Jezusa, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8 28.06.2018 (czwartek)
Msza Św., śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Buska Zdrój w późnych godzinach wieczornych/nocnych.

 

Cena: 1.250 zł/os. + 40 euro/os.(kalkulacja na 45 osób płacących)
Cena: 1.320 zł/os. + 45 euro/os. (kalkulacja na 40 osób płacących)

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, klimatyzacja),
– zakwaterowanie: 1 nocleg w hotelu tranzytowym**/***, 5 noclegów w pensjonacie w Medugorje (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami),
– wyżywienie: 6 śniadań, 6 obiadokolacji (zupa, danie główne, woda),
– opiekę pilota,
– opiekę duchową kapłana,
– usługi lokalnych przewodników w Medugorje, Mostarze i Trogirze,
– realizację programu jw.,
– ubezpieczenie KL/NNW (koszty leczenia i transportu – 10.000 EUR, trwały uszczerbek na zdrowiu – 10.000 PLN, śmierć – 5.000 PLN – Europäische Reiseversicherung AG, Oddz. w Polsce).

Cena nie obejmuje:
– ofiar składanych w Sanktuariach,
– dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – ok 50 zł,
– dodatkowego ubezpieczenia – choroby przewlekłe – od ok. 60 zł.

Dopłata do pokoju 1-os.: 540 zł.

* Termin wpłaty zaliczki, decyduje o kolejności zajmowania miejsc w autokarze.

UWAGA
Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków lokalnych lub uzgodnień z pilotem. Cena imprezy może ulec niewielkiej zmianie w przypadku zmiany kursu walut, podwyżki cen paliw lub podatków.
Aby wysłuchać nabożeństw w języku polskim, należy mieć ze sobą radio lub telefon z częstotliwością 92,7 MHz.
Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!