INTENCJE MSZALNE
INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚW. BRATA ALBERTA
18.03.2024r. PONIEDZIAŁEK
6.30
1) + Alfred Koruba – od wnuka Artura z rodz.;
2) + Stanisława Baran – od uczestników pogrzebu;
17.00
1) + Jarosław Burchan – od siostry Barbary Kokot z mężem oraz dziećmi;
2) + Maria Łabędź – od rodz. Kaletów i szwagra;
3) + Zygmunt Majchrzyk – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych z Buska-Zdroju;
19.03.2024r. WTOREK – Św. Józef Oblubieniec NMP
6.30
1) + Józef Wodecki – od chrześnicy Elżbiety z rodz.;
2) + Józef Madej;
17.00
1) + Józef Kozłowski, zm. jego rodzice: Wiktoria i Józef, zm. bracia;
2) + Jarosław Burchan – od chrzestnego Sławomira Zygan z żoną i rodziną;
3) + Zygmunt Majchrzyk – od synów i rodziny;
20.03.2024r. ŚRODA
6.30
1) + Stanisława Baran – od rodz. Młyn-Makówka;
2) ++ dusze w czyśćcu cierpiące;
17.00
1) + Jarosław Burchan – od siostry Anny z mężem, córkami i rodziną;
2) + Maria Łabędź – od córki Jolanty z rodz.;
3) + Alfred Koruba – od żony;
24.00
1) W intencji syna Michała Łukasiewicza – o dar małżeństwa;
21.03.2024r. CZWARTEK
6.30
1) + Alfred Koruba – od rodziny Piotrowskich i Bólów;
2) + Jan Sztuk – od uczestników pogrzebu;
11.00
17.00
1) Dziękczynna za 60 lat życia Aleksandra z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia;
2) + Jarosław Burchan – od Krzysztofa Pruś z rodz.;
3) + Artur Grzesiak – od Pracowników Grupy „Kobra”;
22.03.2024r. PIĄTEK
6.30
1) + Zygmunt Majchrzyk – od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Busku-Zdroju;
2) + Stanisława Baran – od mieszkańców ul. Rehabilitacyjnej, blok 5;
17.00
1) + Jarosław Burchan – od chrześniaka Przemysława z rodz.;
2) + Maria Łabędź – od wnuczki Elżbiety z rodz.;
3) + Teresa Musiał – od sąsiadów z bloku Wojskowego;
23.03.2024r. SOBOTA
6.30
1) + Alfred Koruba – od wnuka Filipa z żoną;
2) + Stanisława Baran – od mieszkańców ul. Rehabilitacyjnej, blok 3;
17.00
1) + Jarosław Burchan – od córki Dominiki, syna Kamila oraz ich mamy;
2) + Ryszard Paw – od sąsiadów z ul. Wiśniowej;
3) + Marianna, Józef Jabłońscy – od synów z rodzinami;
24.03.2024r. NIEDZIELA PALMOWA
7.00
1) + Józef, Marianna Musiał;
9.00
1) + Józef Bębenek – z racji imienin;
2) + Eugeniusz Poreckowski – w 13 r. śm., zm. z rodziny;
10.30
1) + Józef, Franciszka Maj;
2) + Kazimierz Gręda;
12.00
1) ZA PARAFIAN ŻYWYCH I ZMARŁYCH
2) O błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Tosi w 12 r. urodzin;
17.00
1) + Józef Pałka – w 10 r. śm.;
INTENCJE MSZALNE W KAPLICY ŚW. ANNY
18.34.2024r. PONIEDZIAŁEK
16.00
1) + Maria – w 2 r. śm. – od przyjaciół;
2) + Józefa Jabłońska;
19.03.2024r. WTOREK – Św. Józef Oblubieniec NMP
16.00
1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Grażyny Kraska w dniu urodzin oraz dla całej rodziny;
2) + Józef Rasała – od wychowawców z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na Górce;
20.03.2024r. ŚRODA
16.00
1) + Henryk Bułaj – w 29 r. śm.;
2) + Józef, Józefa Ciołkowie, zm. z rodz. Ciołków i Mosiewskich;
21.03.2024r. CZWARTEK
16.00
1) O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla Urszuli i Mariana oraz ich dzieci;
2) + Helena, Józef Kir, Marianna, Jan Skarbek;
22.03.2024r. PIĄTEK
16.00
1) O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Kuracjuszy naszych Sanatoriów;
23.03.2024r. SOBOTA
16.00
1) O łaskę Bożego Miłosierdzia dla bezdomnych, czujących się samotnie i pragnących przebaczenia;
2) + Władysława Gierlak – w 4 r. śm. – od córki z rodz.;
24.03.2024r. NIEDZIELA PALMOWA
9.00
1) + Krystyna Grombka – od Anny Wacławik i Henryki Wacławik z rodzinami;
10.30
1) + Mieczysław Molęda – w 10 r. śm., Aleksander Molęda;
16.00
1) + Marzena Godzwon-Kordos – od szwagra Mirosława z rodz.;