Get Adobe Flash player
Menu

Ogłoszenia Duszpasterskie

Poniedziałek Wielkanocny

2019-04-22

  1. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na potrzeby katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  2. Dziękuje wszystkim za produkty złożone jako dar dla ludzi niezamożnych, a Wspólnocie św. Brata Alberta za przygotowanie i rozwiezienie paczek dla rodzin potrzebujących w naszej Parafii.
  3. W środę o godz. 10.00 odbędzie się w naszej parafii Zjazd Kapelanów Szpitalnych z Diecezji Kieleckiej. W Zjeździe będzie uczestniczył ks. bp Ordynariusz.
  4. Również w środę o godz. 15.30 zapraszamy kuracjuszy na zwiedzanie kościoła św. Brata Alberta i dzielenie podpłomyków upieczonych w tradycyjnym piecu chlebowym.
  5. Dnia 26-go w piątek o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. „O Uzdrowienie i Uwolnienie”, a sprawować ją Ojciec Pacyfik z Pińczowa. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa z włożeniem rąk.
  6.  W niedzielę 28 kwietnia o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji walczących pod MONTE  CASINO w 75 rocznice bitwy.
  7. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. W kiosku parafialnym Dzienniczek Siostry Faustyny i książki o Bożym Miłosierdziu. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na odpust do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd w najbliższą niedzielę o godz. 7.00 rano, a zapisy w BRM i pod telefonem 502 956 728
  8. W niedzielę 5-go maja o godz. 19.00 ks. bp Jan poświęci organy w naszym kościele. Wydarzenie poprzedzi Recital Organowy, który rozpocznie się o godz. 18.30
  9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Marka Zoch, l. 59 z Pl. Zwycięstwa. Jego pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.00.