Get Adobe Flash player

Menu

Księża pracujący w parafii

Proboszczowie:

– ks. Franciszek Berak      01.09.1983 – 20.02.1993

– ks. Marek Podyma          21.02.1993 –

 

Wikariusze:

– ks. Jerzy Miernik   (01.09.1983 – 15.05.1984)

– ks. Jan Kukowski   (01.09.1983 – 16.09.1987)

– śp. ks. Bogusław Bodziony   (20.06.1984 – 20.06.1986)

– śp. ks. Mieczysław Serek   (01.07.1986 – 19.08.1989)

– ks. Franciszek Siarek   (16.09.1987 – 23.08.1991)

– ks. Zbigniew Kucharski   (20.08.1989 – 23.08.1991)

– ks. Marek Połoński   (23.08.1991 – 22.06.1993)

– ks. Jarosław Sułecki   (23.08.1991 – 24.08.1993)

– ks. Jacek Wójcicki   (25.08.1993 – 10.05.1998)

– ks. Wojciech Czekaj   (20.06.1994 – 27.06.1999)

– ks. Henryk Jagodziński   (01.07.1995 – 09.06.1998)

– ks. Tomasz Zięcik   (21.06.1997 – 22.06.2000)

– ks. Mariusz Koza   (20.06.1998 –  22.08.2015 )

– ks. Jacek Kopeć   (20.06.1998 – 26.06.2003)

– ks. Włodzimierz Jastrząb   (28.06.1999 – 31.08.2001)

– ks. Marek Wieczorek   (28.06.1999 – 27.06.2002)

– ks. Krzysztof Wrzesień   (23.06.2000 – 25.06.2001)

– ks. Andrzej Żuber   (25.06.2001 – 27.08.2003)

– ks. Zenon Mierzwa   (27.06.2002 – 26.06.2005)

– ks. Andrzej Kaleta   (27.06.2002 – 30.08.2004)

– ks. Grzegorz Czyżewski   (28.08.2003 – 25.06.2005)

– ks. Leszek Struzik   (26.06.2003 – 25.06.2007)

– ks. Mirosław Nowak   (28.12.2004 – 25.06.2005)

– ks. Wiesław Wójcik   (01.07.2005 – 26.06.2008)

– ks. Sławomir Ciosek   (25.06.2005 – 15.11.2007)

– ks. Krzysztof Wieczorek   (25.06.2005 – 24.06.2009)

– ks. Denis Żółtecki   (25.06.2005 – 26.06.2008)

– ks. Stanisław Strycharczyk   (25.06.2007 – 27.06.2011)

– ks. Grzegorz Olejarczyk   (15.11.2007 – 26.06.2010)

– ks. Rafał Palacz   (26.06.2008 – 24.06.2009)

– ks. Robert Skorupa   (24.06.2009 – 30.08.2010)

– ks. Marcin Rokita   (24.06.2009 – 27.06.2011)

– ks. Tomasz Baranowski   (26.06.2010 – 29.06.2013)

– ks. Rafał Nowiński   (27.06.2011 – 01.10.2011)

– ks. Dariusz Kozak   (27.06.2011 – 26.06.2014)

– ks. Adam Ślósarek   (27.06.2011 –  23.08.2016)

– ks. Krzysztof Tkaczyk   (29.06.2013 – 26.06.2014)

– ks. Adam Wierzbicki   (26.06.2014 – 03.2015)

– ks. Adam Dziadek   (26.06.2014 – 21.08.2017)

– ks. Paweł Dyląg (22.08.2015 –   )

–  ks. Rafał Zyman (08.2016 – 21.08.2017 )