Get Adobe Flash player

Menu

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE  ŚW. BRATA ALBERTA

 

 

10.05.2021r. PONIEDZIAŁEK

6.30

1) + Julianna Kletowska – od rodz. Podkowów i Kletowskich;

2) + Helena, Józef Nowak, Ks. Stanisław Adamczyk;

19.00

1) + Krystyna, Wiesława, Jan, Kazimierz – od prawnuczki Zosi;

2) + Krystyna Urban – od Bogumiły Dynak, Bożeny, Edwarda Król, Jolanty i Zbigniewa Szwajka;

3) Z racji peregrynacji w naszej parafii obrazu Św. Józefa: w intencji rodzin z Kawczyc, Radzanowa, Chotelka, Wolicy;

 

 

11.05.2021r. WTOREK

6.30

1) + Tadeusz Nowak – od sąsiadów Mazurów;

2) + Stanisława, Stanisław Szymańscy, Maria Chrzanowska;

19.00

1) + Zdzisław Gacek – od koleżanek i kolegów z pracy córki Magdy;

2) + Natalia Wacławik – od wnuczki Anny z mężem Grzegorzem i prawnukami Zuzanną i Jakubem oraz od wnuczka Łukasza                  z żoną Natalią i prawnukiem Julianem;

3) Z racji peregrynacji w naszej parafii obrazu Św. Józefa: w intencji rodzin z ul. Spacerowej, ul. Armii Krajowej, ul. Słowackiego, ul. 1 Maja, ul. 12 Stycznia, ul. Bajkowej;

 

 

12.05.2021r.  ŚRODA

6.30

1) + Bogdan Rasała – od rodz. Sikorów;

2) + Helena, Bogdan Rasała;

19.00

1) + Bogumiła Szybalska, Krzysztof Janik;

2) + Helena Halina Zarębska – od Przemysława Zawadzkiego z rodz.;

3) Z racji peregrynacji w naszej parafii obrazu Św. Józefa: w intencji rodzin z Siesławic, bloków kolejowych, Al. Mickiewicza;

 

 

13.05.2021r.  CZWARTEK

6.30

1) + Jan Wawrzyniec Kocot – od syna Krzysztofa z żoną, córkami, wnukami i prawnuczkami;

2) + Mieczysław Pasternak;

18.00

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

19.00

1) Dziękczynno-błagalna za dotychczas otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Pana Jezusa i Matki Najświętszej dla Natalii z okazji 12 r. urodzin;

2) Dziękczynno-błagalna z prośbą o łaski Boże i dary Ducha Św. z podziękowaniem za otrzymane łaski i dar życia w rocznicę urodzin dla Anny;

3) Z racji peregrynacji w naszej parafii obrazu Św. Józefa: w intencji rodzin z os. Pułaskiego, ul. Kopernika, ul. Wieniawskiego, ul. Chopina, ul. Kwiatowej, ul. Westerplatte, ul. Moniuszki;

 

 

14.05.2021r. PIĄTEK

6.30

1) + Stanisław Szymański – – w 10 r. śm.;

2) + Maria Idzik – od uczestników pogrzebu;

19.00

1) Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym – za zmarłych    w czyśćcu cierpiących;

2) + Irena Kaleta – w 6 r. śm.;

3) Z racji peregrynacji w naszej parafii obrazu Św. Józefa: w intencji rodzin ze Zbludowic, ul. Sosnowej, os. Górka, ul. Rehabilitacyjnej;

 

 

15.05.2021r.  SOBOTA

6.30

1) + Zygmunt Drechnowicz;

2) + Halina Musiał – od córki Anety z wnuczką Laurą;

3) Z racji peregrynacji w naszej parafii obrazu Św. Józefa: w intencji rodzin z ul. Sole, ul. Rokosza, ul. Waryńskiego, ul. Kusocińskiego;

17.00

chrzest: Maja Płonka

19.00

1) + Mieczysław, Barbara Wolscy – od sąsiadów z ul. Bajkowej;

2) + Kazimierz Feldo – od rodz. Gawlików z Jasła;

 

 

16.05.2021r.  NIEDZIELA  WNIEBOWSTĄPIENIA  PAŃSKIEGO

7.00

1) + Zofia Sas;

9.00

1) + Zofia Czapla;

10.30

1) + Zdzisław Wdowiak – w 1 r. śm., Janina, Michał Wdowiakowie, Katarzyna, Jan, Kazimierz Motykowie, Janina, Marian Domagała;

12.00

ZA PARAFIAN – ŻYWYCH I ZMARŁYCH

1)O zdrowie, Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Moniki i Szczepana Głuch w r. ślubu i w 20 r. urodzin Moniki;

chrzest: Piotr Sarna

19.00

1) + Zofia Kozłowska;