Get Adobe Flash player

Menu

– Parafialne Poradnictwo Rodzinne

Doradztwo rodzinne i spotkania z narzeczonymi w ramach przygotowania do Sakramentu Małżeństwa odbywają się w każdą środę o godz. 17.00 w budynku parafialnym obok Kościoła Św. Brata Alberta, po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr 514 810 456.

Spotkania z narzeczonymi obejmują jedno spotkanie ogólne podczas kursu przedmałżeńskiego oraz trzy spotkania indywidualne z każdą parą narzeczonych celem zapoznania z Naturalnym Planowaniem Rodziny (NPR) metodą polską dr Teresy Kramarek. Narzeczeni obowiązani są przed pierwszym spotkaniem zapoznać się z broszurą pt.„Rozpoznawanie okresowej płodności małżeństwa. Metoda objawowo-termiczna” Teresy Kramarek,którą wraz z ćwiczeniami można nabyć w kiosku parafialnym koło Kościoła Św. Brata Alberta.
Jest możliwość telefonicznego uzgodnienia terminu spotkania w innym dniu tygodnia.

Porad udziela bezpłatnie doradca życia rodzinnego Małgorzata Bębenek,  posiadająca misję kanoniczną Ks. Biskupa Diecezji Kieleckiej Kazimierza Ryczana i wykonująca tę posługę w naszej Parafii od 2008 roku.
Z zawodu polonistka, pracuje jako nauczyciel i wychowawca  w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju.
Status rodzinny: mąż Marek i synowie: Bartłomiej, Maciej, Szymon i Jan.